Quantel Medical

logo et courbe des catégory quantel medical

Lasery medyczne i rozwiązania ultradźwiękowe

Obecny w ponad 110 krajach, zarówno bezpośrednio, jak i poprzez dystrybutorów, Quantel Medical stał się światowym liderem w dziedzinie okulistyki. Zajmujemy się potrzebami okulistów w zakresie diagnozowania i leczenia pacjentów dotkniętych czterema głównymi przyczynami ślepoty: zaćmą, jaskrą, retinopatią cukrzycową i zwyrodnieniem plamki żółtej.

Od 2018 roku Quantel Medical oferuje również pełny zakres diagnostyki i leczenia zespołu suchego oka.

W tym samym roku Quantel Medical zdobył nowe rynki dzięki gamie urządzeń ultradźwiękowych Point-of-Care, doskonale zaprojektowanych, aby sprostać najnowszym potrzebom w zakresie obrazowania m.in. w medycynie ogólnej, medycynie mięśniowo-szkieletowej, medycynie ratunkowej i anestezjologii/intensywnej terapii.

OBECNY W PONAD 110 KRAJACH

NASZA MISJA

Od 1993 roku Quantel Medical zajmuje się badaniami i rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją innowacyjnych urządzeń medycznych na rynku okulistyki i urządzeń ultradźwiękowych dla podstawowej opieki zdrowotnej. Spółka rozwija się dzięki ciągłym innowacjom technologicznym, czego efektem jest regularne wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Jej międzynarodowa obecność umożliwiła dzielenie się specjalistyczną wiedzą na całym świecie poprzez unikalną, wysoce efektywną sieć dystrybucji. Quantel Medical z dumą oferuje szkolenia dla sieci sprzedaży i klientów końcowych, aby zapewnić optymalne użytkowanie i prawidłową konserwację urządzeń medycznych oraz zagwarantować bezpieczne i skuteczne procedury dla pacjentów.

Wraz z rozwojem na przestrzeni lat, Quantel Medical stała się wzorem, zyskując uznanie za swoje zaangażowanie w sektory, w których się specjalizuje.

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Quantel Medical jest zaangażowana w rozwój i sprzedaż produktów spełniających normy prawne, zapewniając wysoki poziom zgodności poprzez obowiązkowe znaki zgodności potwierdzające, że jej produkty spełniają zróżnicowane wymagania w poszczególnych krajach, w których są dystrybuowane. Wszystkie wyroby Quantel Medical posiadają znak CE, co oznacza, że mogą być swobodnie wprowadzane do obrotu na rynku europejskim.

Wszystkie działy Quantel Medical posiadają certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485..