Zespół Zarządzający

logo et courbe des catégory quantel medical


JEAN-MARC GENDRE

Prezes i Dyrektor zarządzający

Dzięki swojemu 25-letniemu doświadczeniu, Jean-Marc Gendre nie musi udowadniać nikomu swojej uznanej wiedzy w dziedzinie okulistyki.

W ramach swojej rozległej wiedzy medycznej szybko osiągnął stanowisko Dyrektora ds. marketingu i sprzedaży w American Medical System. Prowadząc Quantel Medical, Jean Marc Gendre daje firmie stałą dynamikę wzrostu, umożliwiając jej umocnienie pozycji światowego lidera na rynku okulistyki.

 

PASCAL BESSON

Wiceprezes ds. sprzedaży

Pascal Besson, ekspert w dziedzinie rozwoju światowej działalności handlowej w dziedzinie okulistyki od 20 lat, był odpowiedzialny za francuski i belgijski dział sprzedaży refrakcyjnej w Abbott Medical Optics Inc. w latach 2002-2009.

Od tego czasu zajmuje się sprzedażą w Quantel Medical, przechodząc ze stanowiska Dyrektora ds. sprzedaży i usług na EMEA i Amerykę Łacińską na stanowisko Wiceprezesa ds. sprzedaży, którego zadaniem jest rozwój działalności na całym świecie.


DAVID PUREUR

Dyrektor operacyjny

David Pureur rozpoczął swoją karierę zawodową w 1998 roku we francuskiej firmie z sektora telekomunikacji optycznej. Dołączył do grupy Quantel w 2006 roku, odpowiadając za rozwój laserów w zakresie medycyny i wojskowości, a następnie w 2013 roku objął kierownictwo zakładu Quantel w Lannion.

Od 2018 roku jest Dyrektorem Technicznym Quantel Medical odpowiedzialnym za techniczne kwestie operacyjne, a mianowicie badania, industrializację i produkcję wyrobów medycznych Quantel.

 


FLORENCE DEGOULANGE

Kierownik finansowy

Po spędzeniu, na początku swojej kariery, dwóch lat w grupie transportu chłodniczego jako Cash Manager, przybyła do Auvergne i dołączyła do BV International (które następnie stało się Quantel Medical).

Jej stanowisko i funkcja rozwinęły się wraz ze strukturą, jako że w momencie jej przybycia zespół liczył mniej niż dziesięć osób. W ciągu 20 lat przyczyniła się do rozwoju Quantel Medical poprzez pełnienie tak odpowiedzialnej funkcji w Dziale Finansów i Zarządzania.

 

PATRICK BALLANDRAS

Dyrektor ds. produkcji

Po 8 latach spędzonych w laboratorium analiz medycznych jako inżynier elektronik w biurze badawczym, Patrick Ballandras zintegrował Quantel Medical w 2000 roku, aby zarządzać procesem produkcji 4 urządzeń.

Obecnie jest Menedżerem Produkcji Quantel Medical: odgrywa kluczową rolę w organizacji, planowaniu i monitorowaniu procesu produkcji, przy jednoczesnym poszanowaniu rosnących oczekiwań firmy.


BRUNO PAGES

Dyrektor ds. jakości i regulacji prawnych

Bruno rozpoczął swoją karierę jako konsultant w dziedzinie zarządzania jakością. W 2000 roku dołączył do EDAP-TMS, firmy specjalizującej się w urologii (rak gruczołu krokowego i kamienie nerkowe), gdzie był kierownikiem działu jakości i regulacji prawnych. Biorąc pod uwagę międzynarodową działalność EDAP-TMS, Bruno zdobył duże doświadczenie w międzynarodowym środowisku, zarówno w zakresie jakości, jak i kwestii regulacji prawnych.

Od września 2016 roku jest szefem działu regulacji i jakości Quantel Medical.